Banner

Náš příběh

NÁŠ PŘÍBĚH

 

Robert Antoš, zakladatel společnosti SUNNY ON-LINE a internetové prodejny zlata Zlateslitky.cz

Příběh Zlateslitky.cz se začíná psát na podzim roku 2008 (vzpomenete na ten zářijový den, kdy padli američtí Lehman&Brothers?). To hlavní, co nás ve firmě v té době živilo, byly hotovostní peníze a ty začaly z mnoha důvodů ztrácet na hodnotě díky nastupující krizi a kvantitativnímu uvolňování (QE), jednoduše tištění nekrytých peněz. To nás rychle nasměrovalo k myšlence rozdělit naše dobře rozjeté podnikání i mimo hotovostní peníze a vytvořit druhou nohu firemní stability. Vzácné kovy mě přitahovaly odjakživa. Jejich držením jsem postupně získával pocit jistoty a jakéhosi klidu, že vlastním něco, co má svou hodnotu, která sice kolísá, ale historicky a dlouhodobě stále roste. A má doslova svou skutečnou váhu a ne jen virtuální. Zkrátka zlato vždy bylo, je a bude přirozenou ochranou proti riskantním krokům centrálních bankéřů a obchodníků s deriváty, které jsou v bankovním systému uplatňovány desítky a stovky let.

V začátcích jsme drahé kovy obchodovali pomocí zprostředkovatele, to se ale ukázalo velmi limitující. Hledali jsme dál. Přáli jsme dát lidem v této oblasti atraktivní službu, která tu chyběla. Bylo to o osobní zkušenosti, o důvěře partnerů k nám jako firmě obchodující se zlatem. Rozhodli jsme se založit svůj e-shop a dál jít po vlastní cestě. Nebylo to vždy růžové, ale díky Vám stále rosteme a naše internetová prodejna s investičním zlatem www.zlateslitky.cz je naší odpovědí. Umožňuje nám vše, co jsme sami vždy hledali. Dnes obchodujeme pro naše zákazníky investiční zlato (+ dalších 6 drahých kovů!) od přímých, povětšinou zahraničních dodavatelů. Kvalita našich služeb i ceny jsou nastaveny tak, jako bychom si sami naše produkty kupovali. Stvořili jsme nový, unikátní a přehledný obchod, o kterém věříme, že uspokojí většinu zájemců o zlato a drahé kovy, aniž by sami museli zdlouhavě cestovat a hledat výhodnou a bezpečnou nabídku. 

Neustále hledáme způsoby, jak do ceny produktu nepočítat například vysoké a zbytečné nájmy za honosné prodejny v centrech měst. Za zaměstnance, kteří nabízejí to, co zrovna firma vykoupí a potřebuje obratem prodat. Nedržíme si prodejce v kravatách, kteří mají plno slov a píší odborné články do časopisů a dokola omílané pravdy o zlatě. Proč? Z našeho pohledu není zlato "pro děti", je pro dospělé a informované lidi, kteří vědí, co hledají a každá další věc je jen omáčkou a nákladem, která Vám zdražuje finální cenu. Na našich stránkách naleznete spoustu důležitých i méně důležitých informací o světě drahých kovů a pokud Vám bude nějaká informace chybět, napište nám.

 

Řídíme se 5 pravidly:

 1. Poctivost
  Žádné skryté poplatky. Neupřednostňujeme numismatiku, tolik oblíbenou mezi obchodníky pro své vysoké marže. Jsme hlavně obchod s INVESTIČNÍM materiálem. Likviditu našeho sortimentu garantujeme jak při prodeji, tak při zpětném výkupu. 

 2. Rychlost
  Co nabízíme, máme v drtivé většině skladem. Co nemáme, doplňujeme rychleji než ostatní. Jsme nadšeni, pokud můžeme zabalit a odesílat ještě týž den, co od Vás obdržíme platbu na účet. 

 3. Diskrétnost
  Známe a dodržujeme pravidlo, že zlato bylo, je a bude soukromou až intimní záležitostí. Proto každou zásilku pečlivě zabalíme zcela bez jakékoliv upoutávky na její obsah. Žádné slogany na obalu, žádné reklamy. Zásilka je zasílána v Cenném psaní vždy v režimu "výhradně jen do vlastních rukou adresáta". 

 4. Bezpečnost
  Každá zásilka je plně pojištěna. Vaše peníze jsou tak v bezpečí, neboť všechny reklamace řešíme přímo s generálním přepravcem a tím je Česká pošta. Zásilku pojistíme na plnou hodnotu a v případě ztráty pošta tuto hodnotu vyplatí. My ale respektujeme Vaše potřeby a zajišťujeme Vám náhradní plnění dopředu bez ohledu na výsledek šetřní České pošty. S radostí ale hlásíme, že po celou dobu existence e-obchodu a našeho působení na trhu nedošlo k jediné ztrátě balíčku pro Vás.

 5. Cena
  Nastavili jsme trvale nízké a korektní marže. Díky malému, ale zapálenému týmu a díky vysoké automatizaci prodeje. Chtěli byste si s námi o zlatě zdlouhavě povídat a platit za drahou komunikaci nebo ho s námi bezpečně a rychle zobchodovat?

Funguje to! Vyzkoušejte to i Vy! Celý náš tým si váží důvěry Vás, zákazníků, kteří nás každým dnem přesvědčujete, že na dobrý obchod musí být vždy strany dvě. Vám, našim partnerům v internetové samoobsluze patří velký dík. 


S úctou

Robert Antoš, 
www.zlateslitky.cz, od r. 2008
SUNNY ON-LINE,s.r.o.