Banner

Výkup kovů

Výkup kovů od zákazníka

CO UDĚLAT PŘI VÝKUPU SLITKŮ A INVESTIČNÍCH MINCÍ?
Kontaktujte nás kdykoliv v pracovní době telefonicky na čísle +420 603 475 781 nebo +420 605 241 216, nebo 24/7 e-mailem na adrese info@zlateslitky.cz
Pokud budete chtít proces výkupu urychlit, zašlete nám emailem tyto podrobnosti:
 • Uveďte prosím základní popis zboží, např. zlatý slitek Argor-Heraeus 250 gramů, 1 Oz stříbrná mince Vídeňský filharmonik, ….. sdělte počet kusů, ideálně přiložte foto nabízeného zboží. Po obdržení zprávy Vás budeme obratem telefonicky kontaktovat (tzn. v pracovní dny cca od 9.00 - 16.00 hod.)
 • Konečná výkupní cena bude stanovena v okamžiku převzetí zboží při osobním předání nebo po doručení poštovní službou nebo dohodou.
 • Při výkupu zboží s Vámi uzavřeme Smlouvu o výkupu s platným dokladem totožnosti.
 • Peníze Vám zašleme bezodkladně na Váš bankovní účet nebo vyplatíme v hotovosti do 250.000,- Kč dle podmínek výše.
 • Výplatu v hotovosti do maximální výše 250 000 Kč je vždy potřeba sjednat předem.

HLAVNÍ BODY VÝKUPU:

 1. Ať už jste koupili zboží u nás nebo u jiného obchodníka, my ho od Vás vykoupíme bez srážky
 2. Dohodnutá výkupní cena je garantována
 3. Vykoupíme prakticky jakýkoliv objem investičních kovů
 4. Výkup stejně jako prodej je nedílnou součástí našeho obchodování s drahými kovy
Jelikož máme dlouhodobě velmi dobré kontakty s obchodníky v celé Evropě (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a specializujeme se výlučně na investiční zboží, dokážeme promptně reagovat na Vaše požadavky. Korektní jednání a kvalitní servis považujeme za samozřejmost. S námi se nemusíte bát, že zlato, stříbro a jiné kovy, které vlastníte, nebudete moci vyměnit za peníze v momentě, kdy je budete potřebovat. Jsme tu pro Vás.


VÝKUP INVESTIČNÍCH SLITKŮ

Vykupujeme zlaté, stříbrné, platinové, paládiové, měděné, indiové a rhodiové investiční slitky a cihly těchto producentů certifikovaných Londýnskou asociací (LBMA): HeraeusArgor HeraeusMünze ÖsterreichPerth MintRand Refinery, Pamp, Umicore, Rothschild, Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH,  Johnson & Matthey, Degussa, UBS, Valcambi.

 

 

 VÝKUP INVESTIČNÍCH MINCÍ

Vykupujeme tyto mince ze zlata, stříbra, platiny a paládia – názvy mincí a rafinérů: Wiener PhilharmonikerChina PandaPerth      MintMaple Leaf, Mexico LibertadAustralian KangarooKrugerrandAmerican Eagle, American BuffaloBritannia, Cook  Islands, Mince kanadské divočiny, Royal Mint, Sovereign.

Budeme se zabývat i jinými druhy mincí, stačí nám zavolat na číslo +420 603 475 781, nebo napište na info@zlateslitky.cz a my se všemu podíváme na zoubek, případně nabídneme výkupní cenu a vstřícný postup :)

 

CENOTVORBA VYKUPOVANÝCH SLITKŮ A MINCÍ

 • Neúčtujeme poplatky za zboží nakoupené u jiných obchodníků!!
 • Aktuální nabídku výkupní ceny od nás obdržíte v momentě Vašeho požadavku, který nám upřesněte do emailu na info@zlateslitky.cz
 • Dohodnutá výkupní cena je následně platná, pokud dodané zboží nebo obal nenese stopy vad či znehodnocení.
   

   VÝPLATA ZA VYKOUPENÉ ZBOŽÍ

 • Částky do 250 000,- Kč – vyplácíme hotově nebo převodem na účet většinou okamžitě nebo následující pracovní den.
 • Částky od 250 000,- Kč – do 1 000 000,- Kč posíláme převodem na účet dle dohody od 2. do 10. pracovního dne.
 • Částky nad 1 000 000,- Kč převádíme na účet zákazníka do 10 až 15 pracovních dnů, s možností vyplacení zálohy hotově nebo převodem až do výše 250 000,- Kč.
 • SUNNY ON-LINE,s.r.o. si vyhrazuje právo prodloužit uvedené lhůty pro výplatu; toto právo bude uplatněno především v době prudkých cenových turbulencí na finančních a komoditních trzích a dále pak v případě mimořádných celoevropských situací.
 • SUNNY ON-LINE, s.r.o. si v odůvodněných případech vyhrazuje právo vyžádat od klienta nabývací doklad (fakturu, předávací list) k vykupovanému zboží.


PODMÍNKY VÝKUPU INVESTIČNÍCH SLITKŮ A MINCÍ ZA DOHODNUTOU CENU

Dohodnutá výkupní cena se vztahuje pouze na investiční slitky a mince v bezvadném stavu, tzn., že tyto slitky a mince nejsou poškozeny, jsou předány v nepoškozených původních obalech a s nepoškozeným certifikátem pravosti, pokud byl tento součástí originálního balení. Jiné certifikáty ani doklady nabytí vyjma případů uvedených výše, nejsou obvykle vyžadovány.

JAK JE TO S VÝKUPEM POŠKOZENÝCH INVESTIČNÍCH MINCÍ A SLITKŮ
Důležité je nic nezatajovat a jít rovnou k věci. Jsme připraveni vykoupit i mince či slitky, které mají poškozený originální obal, blistr nebo přiložený certifikát, nebo mají na svém povrchu rýhy, škrábance, stopy po  neodborném čištění, nebo poškozené hrany či vroubkování v případě investičních mincí. U takto poškozených slitků a mincí nabídneme tyto podmínky:
 
 

poškozený blistr u slitků 100 g / 50 g / nižší gramáž /
originální certifikát     

srážka ve výši 1000,- Kč / 800,- Kč / 500,-Kč /
certifikát 250,- Kč  

poškozený slitek/mince, které nelze klasifikovat jako „standardní stav“  10 % z obvyklé výkupní ceny
slitky z ryzího zlata od producentů, které obvykle nemáme v nabídce v e-shopu  10 % z obvyklé výkupní ceny 
                                                                   
                                                                                                                    
CO NEVYKUPUJEME?
Nevykupujeme granuláty, zubní zlato, zlomkové zlato, šperky, jakékoliv jiné
slitiny vzácných kovů.