Banner

Reklamační podmínky

Reklamační podmínky

Pokud máte pochybnosti o neporušenosti cenného psaní nebo cenného balíku, zásilku nepřebírejte.

Zásilka bude uložena na dodací poště, kde ji můžete otevřít spolu s pracovníkem pošty a zkontrolovat její obsah, nebo se zásilka vrátí zpět k nám a my vyřešíme případnou reklamaci. O této situaci nás neprodleně informujte na emailové adrese
 info@zlateslitky.cz.

Pokud se rozhodnete zásilku převzít a poškození obsahu zjistíte později, můžete reklamaci uplatnit na příslušné dodací poště. Termín na vyřízení reklamace má Česká pošta stanoven do 2 pracovních dnů od převzetí zásilky.

Při zjevném poškození zboží po otevření neporušené zásilky nám, prosím, sdělte číslo objednávky a předmět reklamace s popisem závady. Ideální je i přiložení fotografie poškozeného zboží. Tyto informace zašlete na naši emailovou adresu 
info@zlateslitky.cz anebo listovní zásilkou. Veškerý obalový materiál ponechte k dispozici společně s reklamovaným zbožím. Na Vaše oznámení budeme ihned reagovat a dohodneme další postup. Samotnou reklamací se budeme zabývat okamžitě po doručení poškozeného zboží, vyřídíme ji rychle a k Vaší spokojenosti.
Naše adresa pro doručení reklamovaného zboží je: SUNNY ON-LINE,s.r.o., náměstí Míru 219, 543 01 Vrchlabí.

 
Poznámka: Ceny uvedené na www.zlateslitky.cz, jsou průběžně několikrát denně aktualizovány s ohledem na vývoj cen drahých kovů na světových trzích a jsou platné v provozní době e-shopu. Mimo provozní dobu jsou ceny pouze informativní a nelze provádět on-line objednávky.
Vzácné kovy se všeobecně obchodují a jejich cena se stanovuje v amerických dolarech (USD). Následně se pro stanovení cen komodit v českých korunách sleduje kurz CZK/USD, USD/EUR a CZK/EUR.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.